داشتم فایل های لپ تاپ را مرتب می کردم ، فولدرها و عکس های اضافه را پاک می کردم که رسیدم به این نوشته که نمی دانم اصلا از کجا اسکرین شات گرفته بودمش ، برایم جالب بود و گفتم بنویسمش که شما هم بخوانید: 

"اگر می بینید بعد از هر بحث یا دعوای کوچیکی در زندگی دوست دارید ماجرا رو سریعا با آدمهای غریبه در سوشیال مدیا به اشتراک بگذارید ، یعنی باید روی صبوری و پخته بودنتون کار کنید.

آدمها وقتی این کار را می کنند که دنبال برنده شدن در بحث هستند و می خوان بقیه طرفشون رو بگیرند.

احساس بازنده بودن ، شکست ، عصبانیت ، ناراحتی و .احساس هایی طبیعی ست.تجربه اش کنید و در ارتباط با بقیه بهتر شید." 

خیلی موافقم.حداقل در رابطه با خودم میبینم هر چقدر عمر زندگی مشترکم بیشتر میشود و بیشتر تمرین صبوری می کنم کمتر پیش می آید بلافاصله بعد از هر بحث و بگومگوی کوچکی با سین پیش خواهری و مامان درددل کنم یا بیایم اینجا و در موردش بنویسم ، خیلی وقت ها چیزی نمی گویم و چیزی نمی نویسم و ماجرا خیلی زود از ذهنم پاک می شود.

خوشحالم که دارم صبورتر و بزرگ تر از قبل میشوم.تا باد چنین بادا!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرمایه گذاری مرجع تخصصی اخبار استانی i love Ashura tehran e man دبستان شریف تصویر برج خنک کننده reportageads پنجم یار Shahriar Hanife